راهنمای تکمیل وبگاه اساتید دانشگاه تبریز

 

 

جهت ویرایش از مرورگر Internet Explorer استفاده نمایید تا در بخش Upload دچار مشکل نشوید.

 

1. در صورتیکه تا به حال Username و Password دریافت نکرده اید از طریق اتوماسیون فرم مربوط به وبگاه اساتید را تکمیل و از طریق دانشکده برای ریاست مرکز فناوری اطلاعات ارسال نمایید و یا اگر پسورد را فراموش نموده اید، با مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه تبریز تماس حاصل نمایید.

 

2. پس از دریافت Username و Password، از طریق زیر وارد محیط ویرایش شوید:

    http://asatid.tabrizu.ac.ir/login.aspx

 

3.  پس از ورود به صفحه Login، نام کاربری و رمز ورود خود را تایپ و وارد محیط ویرایش شوید.

4.  پس از ورود به منوهای سمت راست صفحه توجه کنید و مراحل زیر را به ترتیب اجرا نمایید.

 

5.  در صورتیکه می خواهید اطلاعات خود را به زبان فارسی وارد نمایید، "زبان نوشتاری فارسی" خواهد بود و اگر اطلاعات انگلیسی را وارد می نمایید، "زبان نوشتاری انگلیسی" را انتخاب کنید.

6. در این قسمت "نمایش وب سایت به زبان فارسی" و "نمایش وب سایت به زبان انگلیسی" حتماً باید انتخاب شود و تیک بخورد.

7. "مشخص کردن دانشکده" الزامی است. حتماً نام دانشکده خود را مشخص کرده و save نمایید. در غیر اینصورت نام شما در دانشکده تان ظاهر نخواهد شد.

8.  "ثبت نمایش منو" مربوط به آخرین قسمت ویرایش می باشد. یعنی بعد از اینکه ویرایش تمام شد و لینک های مورد نیاز خود را تکمیل نمودید، حتماً باید آن را کلیک نمایید. چون در غیر اینصورت بخشهای تکمیل شده شما (مثل مشخصات من-سوابق تحصیلی و ...) در زمان مشاهده وبگاه، دیده نخواهند شد.

9.  حال به ترتیب شروع به تکمیل مشخصات خود بنمایید. به این صورت که با کلیک روی هر عنوان (مثل "مشخصات من") فرم مربوط به آن باز خواهد شد. آن را تکمیل و کلید "ذخیره" یا "save" را بزنید.

    10. بعد از اتمام و تکمیل مشخصات و فرم ها، حتماً "ثبت نمایش منو" را بزنید.

    11. قسمت آخر یعنی "آپلود فایل به زبان فارسی و انگلیسی" به این معنی است که شما می توانید یک فایل مورد علاقه خود (مشخصات شخصی،مقاله، کتاب و ...) را در وبگاه خود قرار دهید. ولی توجه نمایید که اگر "رمز دانلود" انتخاب کنید،  فقط افرادی به این فایل دسترسی دارند که این رمز را داشته باشند و اگر رمز دانلود انتخاب نکنید و محل را خالی بگذارید، این فایل برای همه قابل مشاهده است.

پس از انتخاب یکی از موارد فوق شکل زیر را مشاهده خواهید کرد:

12.  بعد از اتمام کار و تکمیل کلیه فرمها، برای اطمینان از مشاهده مشخصات خود در وب سایت دانشگاه تبریز، "صفحه من" را کلیک نمایید. حال می توانید از مشاهده و صحت اطلاعات خود مطمئن شوید.

 

     13. جهت مشاهده نهایی، روی مشاهده کلیک نمایید.

 

14.  برای تعویض password خود کلید" تغییر رمز عبور" را کلیک کرده و اقدام نمایید.

 

     15. نمایی از صفحه ویرایش:

 

با تشکر از همکاری شما

مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه تبریز